• Weldon цинкування цинкові покриття
  • Weldon цинкування цинкові покриття
  • Weldon цинкування цинкові покриття
  • Weldon цинкування цинкові покриття
  • Weldon цинкування цинкові покриття
logo weldon

Цинкування


Завод гарячого цинкування - Дембіца

Робочі параметри:
- Розміри гальванічних ванн:
7000 x 1500 х 2800 мм (довжина х ширина х глибина)
- Максимальні робочі розміри елементів для цинкування: 6800 x 1400 х 2400 мм
- Максимальна вага окремого елемента - до 3 тонн

Пропонуємо цинкування різноманітного асортименту: сталевих будівельних конструкцій, елементів дорожньої інфраструктури, резервуарів, аксесуарів для будівництва, гратчастих настилів, частин огорож, воріт і опор ЛЕП. Цинкові покриття характеризуються відмінною стійкістю до корозії і стирання. Чудові властивості покриття забезпечує використання відповідних високоякісних матеріалів і ретельний виробничий процес. Забезпечуємо високу якість цинкових покриттів у відповідності з нормою DIN EN ISO 1461.

Суть процесу полягає у відповідній фізико-хімічній підготовці поверхні сталі (знежирення, травлення, сушка) і зануренню елементів в розплавленому сплаві цинку при температурі 450 ° С - 460 ° С. У результаті процесу дифузії сталі з цинком, формуються шари сплаву, що містять різне співвідношення двох компонентів, при чому зовнішній шар покриття має склад ванни цинкування, яка використовується у процесі. Отримане покриття, після охолодження у воді характеризується високою механічною міцністю і естетичним виглядом.

Правильно нанесене цинкове покриття, залежно від впливу навколишнього середовища, в якому вона знаходиться, витримує від 10 до 100 років. Гаряче цинкування є рішенням, яке в нинішню епоху захисту від корозії відповідає вимогам міцності, естетики та екології.

Чому гаряче цинкування?
Захист від корозії, отриманий в гарячого цинкування забезпечує довгостроковий захист без необхідності повторного процесу цинкування. Цинкове покриття, яке щільно і точно покриває зовнішні і внутрішні поверхні елемента, його краю, виїмки і кути і подвійно захищає сталь - електрохімічним і бар'єрним способом. Шар цинку нерозривно пов'язаний з поверхнею сталі, запобігає окисленню, а твердість кожного шару захищає від механічних пошкоджень. Процес цинкування, хоч і проходить швидко, то захищає поверхні елементів протягом багатьох років. Цинкування в даний час є найбільш ефективним методом захисту від корозії, що відповідає високим стандартам міцності, естетики та екології.

Товщина покриття
У процесі гарячого цинкування середня товщина покриття становить від 70 до 150 мікрометрів. Ця товщина вистачає для захисту стали від корозії протягом багатьох десятиліть. Середній термін експлуатації цинкового покриття складає 30-50 років.
Товщина покриття вимірюється в мікрометрах або подається вага покриття в г/м2.
Мінімальна товщина покриття, яка рекомендується залежно від товщини матеріалу, з якого зроблені цинковані предмети, вказані в нормі PN-EN ISO 1461

Товщина
сталі - т [мм]
Мінімальна середня
товщина покриття [μm]
t > 6 85
3 < t < 6 70
1,5 < t < 3 55
t < 1,5 45

WELDON цинкування гальванізація гаряче цинкування захист від корозії

background movie
Рейтинг@Mail.ru