• WELDON контейнери модульні будинки
  • WELDON контейнери модульні будинки
  • WELDON контейнери модульні будинки
  • WELDON контейнери модульні будинки
  • WELDON контейнери модульні будинки
logo weldon

Контейнери


Наша виробнича потужність становить близько 300 окремих модулів на місяць. Ми маємо великий досвід в реалізації великих модульних будинків для індивідуального використання.

Ми реалізуємо модульні конструкції для шкіл, офісів, адміністративних будівель та інших громадських об'єктів. Ми робимо кілька десятків видів контейнерів: будівельних, соціально-офісних, санітарних, житлових і сторожки.

Компанія пропонує комплексну реалізацію проекту:
- проектування
- виробництво
- логістичне обслуговування і установку

Офісні контейнери найчастіше використовуються в якості корпоративних офісів, офісних приміщень, санвузлів, житлових приміщень на інвестиціях далеко від основного місця проживання. Найчастіше з цих контейнерів складаються великі конструкції з санітарними контейнерами (туалети, умивалки і душові).

Офісні контейнери пропонують простір для майже будь-якого призначення - один контейнер це 13 кв.м корисної площі і 32 м ³ об'єму. Модуль оснащений вікнами, дверима, електричною системою, системою опалення. Модуль можна використовувати з моменту установки і підключення до електрики. Контейнери можуть бути об'єднані один з одним і створювати великі конструкції, а також індивідуально прикрашати інтер'єр і фасад будівлі. Таким чином створюються об'єкти, які можуть стати корпоративним офісом, торговим або обслуговуючим центром, а також школою чи дитячим садочком. Перевагою цього рішення є простота змін розмірів будинку і його дизайну. Дуже важливою особливістю модульних будівель є короткий час їхньої установки і швидка придатність до експлуатації.

Технічні контейнери завдяки міцній конструкції дуже часто використовуються як склад або приміщення для всіх видів машин, обладнання або навіть цілих центрів управління. Вони встановлюються в рамках існуючої інфраструктури або як додаткові споруди для існуючих об'єктів або установок. Можливо встановити ряд пристроїв безпосередньо у виробника, контейнери легко транспортувати і встановити в місці призначення. Контейнери виробляються в основному в якості об'єктів спеціального призначення, що враховують конкретні технічні вимоги, такі як широкі двері, додаткові технічні отвори в стінах, спеціально розроблені електричні системи, кондиціонери і т.д.

Виконуємо монтаж, а також забезпечуємо гарантійне та післягарантійне обслуговування.
FLAT PACK

Розміри одного модуля:
Зовнішні розміри Довжиназовн = 6058 мм, Шириназовн = 2438 мм,
Внутрішні розміри Висотавн= 2500 мм, Висотазовн = 2800 мм

У зв'язку із зростанням вартості перевезень, ми доповнили нашу пропозицію складаними контейнерами - для монтажу на місці доставки. Установка проводиться швидко і ви можете це зробити самостійно, або використати наших фахівців. Встановлення та кріплення контейнерів здійснюється за допомогою болтів, розташованих на бічних поверхнях опорних колон.

Одночасно ви можете перевозити 8 контейнерів. Контейнер буде відправлений в пакетах висотою 700 мм (комплект з чотирьох частин, відповідає зовнішньому розміру типового складаного контейнера).

Переваги:
- мобільність,
- зниження транспортних витрат,
- модульність,
- висока міцність і стійкість до екстремальних погодних умов,
- меблі та фурнітура відповідно до побажань замовника,
- простота в обслуговуванні.

Застосування:
• Житловий контейнер,
• Офісний контейнер,
• Складський контейнер,
• Технічний контейнер.

WELDON контейнери модульні будинки

background movie
Рейтинг@Mail.ru