• Weldon контейнери і модульні споруди
  • Weldon контейнери і модульні споруди
  • Weldon контейнери і модульні споруди
  • Weldon контейнери і модульні споруди
  • Weldon контейнери і модульні споруди
logo weldon

пристосування морських контейнерів контейнери морські адаптація

Приймаємо контейнери морські 8ft, 10ft, 20ft, 40ft за індивідуальними проектами. Це точні модифікації, що дозволяють використання морського контейнера для специфічних і складних потреб. Контейнер морський є прекрасною основою, на базі якої ми можемо втілити в життя найоригінальніші та найскладніші проекти. Міцна і надійна рама контейнера, його підлога і дах створюють ідеальну фігуру будь-яких проектних робіт, що є підставою для роздумів над наявними можливостями. Розміри одного модуля-морського контейнера забезпечують широке поле для одержання різних варіантів і конфігурації об'єкта, а прямокутні габарити дозволяють вільно формувати будівлі.

В морських контейнерах вирізаємо отвори, видаляємо зовнішні стіни , вставляємо вікна та двері, монтуємо скління, внутрішні стіни і всі комунікації. Це тільки приклад, діапазон змін, внесених в контейнері. Всі проекти вимагають індивідуального підходу і різних модифікацій. Прикладом таких змін розроблені нами команда дизайнерів-індивідуальні рішення функціональних і архітектурних креслень, як скління зовнішні, скління внутрішні, тераси, горище, кухні, фасади, рішення, санітарно-гігієнічні, зручності для гостей з обмеженими фізичними можливостями і відкриваються бічні стінки, утворюють навіс або терасу. Монтуємо будь-які засоби масової інформації, комп'ютерну мережу, кондиціонери, системи вентиляції. Всі роботи здійснюються за попередньої розробки детального проекту.

Професійний підхід і багаторічне знання галузі модульного будівництва дозволяє змінювати морські контейнери на:
● будинки з морських контейнерів
● павільйони громадського харчування
● контейнери офісні
● мікрорайони контейнерні
● контейнерні поліклініки
● дитячі садки з контейнерів
● модульні школи
● модульні готелі
● контейнери санітарні
● пристані для яхт з контейнерів
● контейнерні будинки, гуртожитки
● торгові павільйони

Ми дбаємо, щоб кожен об'єкт був функціональним, комфортним, і виправдав очікування людей, які проживають у ньому.

Реалізуємо також замовлення адаптації морських контейнерів для монтажу в них спеціальних пристроїв і промислових установок. Контейнери морські можуть бути прийняті під різні види котелень, серверних кімнат, холодильних контейнерів, розподільних пристроїв, автомийки, технічних пристроїв, контейнери на шафи і мобільні майстерні. Індивідуальні морські контейнери є ідеальною базою для промислової апаратури на очисних спорудах, станціях водопідготовки, станціях перевантажувальних робіт.

Запрошуємо до співпраці.

WELDON пристосування морських контейнерів контейнери морські адаптація

background movie
Рейтинг@Mail.ru